ב"ה יום שני, ט' טבת תשע"ט | 17.12.18
הדינר בחיפה
הדינר בחיפה צילום: חיים טויטו
עשרות תושבי חיפה השתתפו בדינר היוקרתי לטובת הכולל החב"די בעיר

מכון ההוראה 'אהלי יוסף יצחק' בחיפה קיים 'דינר' מושקע ומכובד לצורך גיוס שותפים, לקראת יום ההתרמה הגדול של הכוללים החב"דיים ● את הערב הנעים בשירה וזימרה אמן הקלידים ישראליק בש. והשחקן עודד מנשה , שחזר בתשובה יחד עם רעייתו, קיים מופע משעשע על זוגיות וחיים יהודיים ● לכתבה המלאה וגלריית תמונות >>>
מערכת שטורעם
לקראת יום ההתרמה לטובת כוללי האברכים ומכוני ההוראה החב"דים הפועלים במימון קרן 'מרומים', ערך מכון ההוראה 'אהלי יוסף יצחק' חיפה 'דינר' מושקע ומכובד לצורך גיוס שותפים.

הדינר נפתח בהקראת מכתב של הרבי לידיד כולל הוראה בקראון הייטס מפי שליח הרבי בחיפה ויו"ר מוסדות חב"ד בעיר הרב לייבל שלדקרויט. הרב זיו קצבי, שהנחה את הערב בטוב טעם, הציג את פעילות המכון והזמין את ראש המכון הרב אורי למברג לשאת דברים ולשתף את הקהל בהשקת הספר שערך בנושא "אמירה לנוכרי" בסיוע תלמידי המכון.

לאחר ברכת 'שהחיינו' (לצד פרי חדש) שיתף את הקהל בהשקעה הרבה בהוצאת הספר ועל מעלת התמיכה בלומדי התורה.

לאחר מכן הוזמן לשאת דברים מנהל המכון הרב שמואל זלץ, שנתן סקירה על התפתחות המכון, והשימוש בכספי התמיכה, כמו"כ הציג את מיזם החונכים 'כולל קינדר' לרווחת אנ"ש חיפה.

בוגר הכולל הרב דניאל אלפנט, שליח הרבי בקדמת ים חדרה, נשא דברים נרגשים על עת לימודו בכולל. עוד ציין שעומד בקשר תמידי עם הרב אורי ומתייעץ איתו רבות כיצד להצליח בשליחות.

את הערב הנעים בשירה וזימרה אמן הקלידים ישראליק בש. לקינוח התקיים מופע משעשע על זוגיות וחיים יהודיים עם השחקן שחזר בתשובה עודד מנשה.

בהזדמנות זו הנהלת המכון מבקשת להודות לכלל התורמים והמסייעים בגשם וברוח.

על ההפקה המרשימה עמלה חברת 'צבעים הפקות'.

כ"ה בטבת תשע"ח