ב"ה ערב ש"ק, ו' טבת תשע"ט | 14.12.18
"בזכות 'שפרה ופועה' קיבלתי את שמוליק שלי"

לקראת שנת הארבעים לשפרה ופועה פרסמנו מופתים גלויים שחוו נשים שתרמו לארגון הקדוש של הרבי שפרה ופועה. בעקבות זאת נשים נוספות שיתפו אותנו בניסים גלויים שזכו להם בשנה זו ● צרור סיפורים מרגש >>>
ח. הלוי

ברגע הזה עוברת עגלה שבתוכה זכויות זו ההזדמנות לקפוץ עליה ולחטוף זכות!

לקראת שנת הארבעים לשפרה ופועה פרסמנו מופתים גלויים שחוו נשים שתרמו לארגון הקדוש של שפרה ופועה. בעקבות זאת נשים נוספות שיתפו אותנו בניסים גלויים שזכו להם בשנה זו. (שמות המספרות שמורים במערכת).

התעסקות עם עזרה לדינר שפרה ופועה - סגולה לילדים!

רותי אישה צעירה שמצפה כבר כמה שנים ביקשה לקחת חלק בהכנות המעשיות והטכניות של הדינר. היא שמעה שבהתעסקות עם הדינר הזה יש סגולה מיוחדת...

כל מי שארגנה אי פעם שמחה או אירוע יודעת עד כמה כל יד רצינית ואחראית מועילה ואפילו מצילה.

רותי עבדה קשה מאחורי הקלעים התרוצצה, נסעה, הביאה, חזרה, ושוב נסעה הביאה החליפה...בימי הגשם ובבוץ וביום השישי של ערב הכנס נכנסה הביתה רק כחצי שעה פני הדלקת נרות.

וברוך השם בכ"ה תשרי תשע"ח בדיוק תשעה חודשים אחרי הכנס חבקה את ילדה הראשון!

השתתפות בדינר זכות גדולה

לפני תשע שנים, בגלל סיבה אישית ומוצדקת התלבטתי מאוד האם להגיע לדינר.. היה לי קשה להחליט, אני מוכרחה לציין אני משתדלת מאד להשתתף בדינר של שפרה ופועה. לא בגלל שתמיד התכנית מושכת אלא בגלל הזכות והוקרה לעשייה. כתושבת כפר חב"ד אני יודעת שכל שמשתתפת בעצם מצדיעה ומחזקת את הארגון.

בסוף החלטתי להגיע, במיוחד לאור העובדה שהקטן שלי כבר היה בן חמש , מאד רצינו לקבל את המתנה המיוחדת של עוד נשמה למשפחתנו. נכון שמסביב אמרו לנו...תירגעו יש לכם ב"ה.. אולם אנחנו רצינו עוד ומאד. בקישנו ברכות מהרבי התפללנו בכל הזדמנות וכמובן לא הזנחנו את ההיבט הרפואי.

הגעתי לכנס, האולם היה מלא מפה לפה. לא היה לי מקום לשבת...חיפשתי את אחיותיי וגיסותיי או כל מכירה או חברה לרפואה .אך כל המקומות היו תפוסים, בסוף מצאתי את עצמי יושבת בשולחן עם נשים לא מוכרות.

צלחת עדיין לא קיבלתי אך התוכנית הייתה בעיצומה.

פתאום מבעד לבדידות שחשתי, אני מוצאת את עצמי מאזינה קשב לתוכנית מולטימדיה מעצימה.

אני שומעת בלדה על נשמה שמחפשת גוף אבל זו עסוקה בקריירה וזו עסוקה בשליחות וזו עסוקה ולגדל ילדים מורכבים וזו לא יכולה כי הבית צפוף וחשבון הבנק מצומק וזו לא יכולה כי בדיוק עשתה דיאטה וסוף סוף ירדה במשקל ולזו כבר אין סבלנות לילדים וכד', והקב"ה מחפש אמא שתרצה...

ככל שהקשבתי הרגשתי את הדמעות מטפסות לעיני לא יכולתי לשבת עוד רגע נוסף באולם. קמתי, לקחתי את התיק, מלאתי מעטפה להתחייבות לתרומה ויצאתי החוצה...

מאוהל האירועים הגדול והחמים...לתוך החורף והגשם של ליל טבת קפוא.

ואז פרצתי בבכי קשה, יבש מכאב ורטוב מדמעות. פניתי בתפילה ריבונו של עולם "אני פה, ואני האמא שרוצה נשמה, ואני כלי לשליחותך, ריבונו של עולם .....אני כ"כ רוצה..הנני פה!".

הדמעות שטפו את פניי המאופרות למשעי. הייתי מאושרת שבחרתי להשתתף בדינר.

בכ"ו תשרי תשעה חודשים בדיוק מהכנס חבקתי את בני. ואלמלא הכנס, ואלמלא תכנית המולטימדיה ואלמלא הדמעות שנפתחו בזכות...

ובזכות התפילה בוקעת רקיעים מלב שבור.

ובזכות שפרה ופועה קיבלתי גם אני את שמוליק שלי כי גם אני "שאלתיו מעם ה'" בדמעות ותחנונים.

י"ח בטבת תשע"ח