ב"ה יום ראשון, כ"א אייר תשפ"ב | 22.05.22
הרב מני וולף פותח אוצרותיו לשותפי 'בית בנימין'

'בזבוז האוצרות' למען הקמת 'בית בנימין' בהנובר: הרב מנחם וולף, מנהל הוצאת הספרים קה"ת בארה"ק, ואביו של השליח הנערץ להנובר הרב בנימין וולף ע"ה, פותח בימים אלה את אוצרותיו ומעניק לשותפי 'בית בנימין', בית חב"ד החדש שנרכש בימים אלה, על ידי השליחה גב' שטערני וולף תחי' ● לכל הפרטים >>>
מערכת שטורעם
"בזבוז האוצרות" למען הקמת "בית בנימין" בהנובר: הרב מנחם וולף, מנהל הוצאת הספרים קה"ת באה"ק, ואביו של השליח הנערץ להנובר הרב בנימין וולף ז"ל, פותח בימים אלה את אוצרותיו ומעניקם לשותפי "בית בנימין", בית חב"ד החדש שנרכש בימים אלה, על ידי השליחה שטערני וולף, רעייתו תבדל"ח של הרב בני ז"ל.
 
במרכזו של באנקעט כינוס השלוחים, ביום ראשון האחרון, הוצג בפני רבבות הצופים ברחבי תבל סרטון ווידאו מרטיט מהתפתחות השליחות בהנובר על ידי רעייתו ובניו שיחיו של הרב בני ז"ל, במסירות נפש עד ביאת המשיח.

בהמשך לכך הכריז יו"ר הכינוס הרב משה קוטלרסקי על רכישת בית חב"ד חדש ורחב ידיים על ידי השליחה שטערני תחי', בעלות של למעלה משלוש מליון יורו, אשר ייקרא בס"ד "בית בנימין" על שם השליח הבלתי נשכח, וכי לצורך הכניסה לבניין היא זקוקה לחצי מליון יורו, כדי לשפץ ןלהכשיר את הבניין לפעילות.
 
בעקבות כך, החל ביום שני השבוע קמפיין שותפות עולמי ורחב היקף כדי לעמוד ביעד של חצי מליון יורו עליו הכריזה השליחה, ועד עתה, ארבעים ושמונה שעות לאחר פתיחת קמפיין השותפות, גוייס בס"ד כחצי מסכום זה, ע"י כאלף וחמש מאות שותפים מרחבי העולם.
 
כדי לעמוד ביעד שהוכרז ולהכשיר את "בית בנימין" לפעילות, פותח הרב מנחם וולף את אוצרותיו החסידיים. אמש, בכנס "זום" בו השתתפו מאה ושלושים רכזי ההתרמות מכל העולם, הכריזה המשפחה כי כל מי שיטול חלק בקמפיין השותפות בסכום של 1800 יורו, יקבל מיידית ?ספר תהילים "אוהל יוסף יצחק" בכריכת עור מהודרת, כאשר במרכזה מוטבע פיסת בד ממפת התוועדויות הקודש של הרבי בשנים תשכ"ז – תשכ"ח, לפני חמישים ושלוש שנה?!
 
סיפורה של המפה: מידי שנה היה מגיע לחצרות קדשנו לימי י"ט וחנוכה, הרה"ח הרב אפרים וולף, בא כוחו של הרבי באה"ק. לנסיעה לשנת תשכ"ח הצטרפה אליו לראשונה זוגתו תבדל"ח מרת פסיא. בשהותם בחצרות קדשנו הם התאכסנו בבית ידידיהם הרה"ח ר' שמעון גולדמן ז"ל.

בבית הרב גולדמן התגורר גם חותנו הרה"ח ר' יוחנן גורדון, גבאי "בית חיינו" עשרות בשנים. בין המשפחות שררה ידידות עמוקה, וטרם נסיעתם חזרה לארץ, מסר הגבאי הרב גורדון ע?ה  להרב אפרים וולף וזוגתו את המפה ששימשה להתוועדויות הרבי באמצע שנות הכ"ף, אשר כבר בלתה ועמדה להחלפה.
 
מפה זו שימשה את הרבי אפוא בהתוועדויות קודש רבות, שמעה התוועדויות של שמחה, כאב לב וזעקה פנימית על צרות הכלל והפרט, ראתה ריקודי שמחה, ושמעה בכי מעומק לב טהור על גלות השכינה ועם ישראל, ונספגה מיין כוס של ברכה וברכות נצחיות.
 
כאמור, ספר התהילים הנדיר והמיוחד עם בד הקודש מהתוועדויות הרבי, יוענק לכל מי שיזכה להיות שותף בסך 1800 יורו בקמפיין השותפות למען "בית בנימין" הנמצא בשיאו בימים אלו.
 
יצויין, כי בעבר בזבז הרב וולף אוצרות נדירים במיוחד למען התפתחות השליחות בהנובר, ובהם, הענקת ידית דלת חדרו של הרבי, ה"קליאמקע", וכן אריח עליו עמד הרבי בתפילות ב"בזאל הקטן", לוחית הרישוי הנושאת את המספר 770 DD מרכבו של הרבי, לנדיבי עם שעמדו לימין בית חב"ד בהנובר.

● לשותפות ב"בית בנימין" ולקבלת ספר התהילים, הכנסו באתר השותפות ומלאו את פרטיכם ליצירת קשר - לחצו כאן!

או בטלפונים / וואצאפ הבאים: ר' אלי וולף, 054-3132770; ר' זושא וולף, 052-5526668, ר' דוד סלאווין, 054-5453770
ג' בכסלו תשפ"א