ב"ה יום חמישי, כ"ז מנחם-אב תשפ"א | 05.08.21
בשת"פ של משרד הרווחה וכולל חב"ד: כרטיס דיגיטלי שוגר ל-30 אלף משפחות

עשרות אלפי משפחות נזקקות עם ילדים בסיכון, קיבלו בימים האחרונים סל מזון בגרסה הדיגיטלית: כרטיס נטען עבור מוצרי החג, שניתן לשימוש במגוון רחב של רשתות ובסך הכול במאות חנויות, הפזורות בכל רחבי הארץ ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
30,000 משפחות נזקקות עם ילדים בסיכון, קיבלו בימים האחרונים סל מזון בגרסה הדיגיטלית: כרטיס נטען עבור מוצרי החג, שניתן לשימוש במגוון רחב של רשתות ובסך הכול במאות חנויות, הפזורות בכל רחבי הארץ. "סל המזון" הדיגיטלי, הינו הכרטיס היחידי בישראל, הניתן למימוש בפריסה כה רחבה.

לאור עידן הקורונה והמגבלות הרבות, הכרטיס מאפשר גם להזמין מזון דרך האינטרנט, כך שגם מחוייבי בידור או אנשים שנמצאים בסיכון, יכוילם להזמין מוצרים מן הרשתות, מבלי לצאת מהבית.

חלוקת הכרטיסים נערכה על ידי ארגון החסד 'כולל חב"ד' מתבצעת בהובלת משרד הרווחה ואגפיהם ברחבי הארץ, ובסיוע של קרן מרומים וקרן אריסון, וזאת כחלק מהמיזם הלאומי לביטחון תזונתי.

"אנו מתחילים בחלוקה של תווי וכרטיסי מזון לקראת חג הפסח, כדי שגם בנסיבות שנוצרו יוכלו כולם לחגוג את החג ללא מחסור וללא דאגה", כתבו שר הרווחה והשירותים החברתיים אופיר אקוניס ומנכ"ל המשרד ד"ר אביגדור קפלן, במכתב שצירפו לכרטיסים.

"פרויקט כרטיסי המזון", אומר הרב מנדי בלוי מ'כולל חב"ד', "הוא נדבך אחד מתוך שרשרת של עשייה לרווחתם של תושבי ארץ הקודש, המתמודדים עם אתגר כלכלי לא פשוט, ובפרט בעומדינו בערב חג הפסח. אנו שמחים שממשלת ישראל בחרה בנו גם הפעם להוביל את פרויקט הסיוע הייחודי של קמחא דפסחא".
י"א בניסן תש"פ