ב"ה ערב ש"ק, ז' תשרי תשפ"א | 25.09.20
כך הכל החל. הירי הראשון לעבר החנות הכשרה בניו-ג'רזי
כך הכל החל. הירי הראשון לעבר החנות הכשרה בניו-ג'רזי צילום: מתוך סרטון מצלמת האבטחה
הרצח בניו-ג'רזי: פיגוע אנטישמי ■ תיעוד מצמרר

מסע הטרור בסופר הכשר בניו-ג'רזי, במהלכו נרצחו שני יהודים חרדים, הולך ומתברר כפיגוע אנטישמי ● הערב פורסם סרטון מצמרר ממצלמות האבטחה, המתעד את הרגעים הראשונים של האירוע, בהם נראים הרוצחים עוצרים מול החנות היהודית ומתחילים לירות לעברה, לפני שנכנסים לתוכה ● לידי מערכת 'שטורעם' הגיע גם תיעוד מיוחד שצולם בתוך הסופר לאחר מתקפת הטרור הרצחנית ● לצפייה בסרטונים >>>
מערכת שטורעם
ככל שנוקפות השעות מאז מסע הטרור שהתרחש אתמול בסופר הכשר בניו-ג'רזי, במהלכו נרצחו שני יהודים חרדים, הולך ומתברר כי האירוע המחריד היה על רקע אנטישמי.

מהמשטרה נמסר, כי את הטבח ביצעו דייוויד הנדרסון ופרנסין גרהאם, וב'ניו יורק טיימס' פורסם כי הנדרסון אף פרסם ברשתות החברתיות פוסטים שונים בעלי תוכן אנטישמי מובהק. גם במשרד החוץ הישראלי הולכת ומתגבשת ההערכה כי אכן מדובר בפשע שנאה נגד יהודים.

הערב פורסם סרטון מצמרר ממצלמות האבטחה המתעד את הרגעים הראשונים של האירוע, בהם נראה במוחש איך שהרוצחים עוצרים במכוון מול החנות היהודית ומתחילים לירות לעברה, לפני שנכנסים לתוכה.

לידי מערכת 'שטורעם' הגיע גם תיעוד מיוחד שצולם בתוך הסופר לאחר מתקפת הטרור הרצחנית, בו נראית כמות החורים שנוצרה כתוצאה ממאות הקליעים שנורו.

צפו בסרטון המצמרר ממצלמת האבטחה:


תיעוד מהסופר הכשר לאחר הפיגוע:

י"ג בכסלו תש"פ