ב"ה יום חמישי, י"ז כסלו תשפ"א | 03.12.20
הפארק היפה ביותר בלוד

לאחר השקעה של 1.5 מיליון שקלים, נחנך בשבוע האחרון פארק רחב ידיים שעליו משתרע גן שעשועים חדיש וגדול במיוחד, בשכונת 'שער העיר' החדשה בלוד, הצמודה לשיכון חב"ד ומאוכלסת ברובה על ידי משפחות חב"דיות ● ראש העיר יאיר רביבו: "מסמל התחדשות, תנופה ופיתוח"
ארי טננבוים

לאחר השקעה של 1.5 מיליון שקלים, נחנך בשבוע האחרון פארק רחב ידיים שעליו משתרע גן שעשועים חדיש וגדול במיוחד, בשכונת 'שער העיר' החדשה בלוד, הצמודה לשיכון חב"ד ומאוכלסת ברובה על ידי משפחות חב"דיות.

ראש העיר לוד עו"ד יאיר רביבו, מנהל לשכתו מר משה אלדן, סגן ראש העיר מר רפאל קטשווילי, הרב יצחק מוזגורשווילי ובכירי העירייה ערכו עם ר' שבתי קטש, היזם העומד מאחורי בניית השכונה, את טקס גזירת הסרט שנערך עם חניכת הפארק ופתיחתו למאות ילדים והורים שיבקרו בו מידי יום.

ראש העיר רביבו אמר באירוע הצנוע: "עבורנו בלוד כל פארק חדש מסמל את ההתחדשות, התנופה והפיתוח בלוד. כל פארק חדש מקבל מהעירייה תשומת לב מרבית תוך התייחסות לכל הפרטים, לרבות שבילים ותאורה, ספסלים ופינות ישיבה להורים, וכמובן מתקני משחקים והצללה מיוחדת".

הפארק החדש נחשב לפארק היפה והמושקע ביותר בלוד. הוא משתרע על פני שטח של 15 דונם בלב השכונה החדשה, בינות לאחד עשר בנייניה, והוא כולל עשרות מתקני משחקים מודרניים, מגרש קט רגל סגור, מגלשות, נדנדות, מתחם מתקני בריאות וכושר, ועוד.
ח' בחשוון תש"פ