ב"ה יום שלישי, ח' כסלו תשפ"א | 24.11.20
סוכל'ה: צעירי חב"ד מסבסד

בצעירי אגודת חב"ד הכריזו על סבסוד משמעותי לרכישת 'סוכל'ה' - הסוכה הניידת החדשה, המשלבת נגררת לאופניים ● "ראינו במוחש כיצד הסוכה הזו משדרגת את מבצע לולב"
ארי טננבוים
בצעירי אגודת חב"ד הכריזו על סבסוד משמעותי לרכישת 'סוכל'ה' - הסוכה הניידת החדשה, המשלבת נגררת לאופניים. ההנחה תעמוד על 500 שקלים לבתי חב"ד שיפעילו את הסוכה בימי חול המועד סוכות ועפ הפרטים שנשלחו בבשורה המיוחדת לשלוחים.

הסוכה הניידת מתאימה לקיים מבצע לולב גם באמצעות אופניים, לפעילות בצבא ובמרכזים מסחריים ולמקומות קטנים. בנוסף, הסוכה מאפשרת התניידות פשוטה בעיר וליציאה לפארקים למבצע לולב ולכל מטרה.

הסוכה שהושקה נסיונית בשנה שעברה וזוכה לפופולריות רבה בקרב שלוחי הרבי ואנ"ש פועלים באמצעות 'אגף המבצעים' שבצעירי חב"ד.

כפי שניתן לראות בתצלום , בצעירי חב"ד חשבו על כל פרט בבניית הסוכה: כך, למשל, ניתן לפרק את הגלגלים בקלות ולהעמיד את הסוכה על הקרקע.

עוד יתרונות: לבוד מהדרין, מוטות אלומינום איכותיים, משקל העומד בסך הכל על 15 ק"ג, הרכבה ופירוק פשוטים, מחבר מיוחד המאפשר להתחבר בקלות לכל סוגי האופניים הסטנדרטיות, אריזה קופמקטית.

"ראינו במוחש כיצד הסוכה הזו משדרגת את מבצע לולב" ומאפשרת נגישות מקסימלית לקיים את רצון  הרבי בזיכוי הרבים בנטילת לולב, אומר הרב יוסף יצחק אהרונוב, "הרבי נתן חשיבות רבה למבצע קדוש זה והכלי החדש מאפשר להגיע גם לקהלים חדשים".
ח' בתשרי תש"פ