ב"ה מוצאי ש"ק, י"ט תמוז תשפ" | 11.07.20
קמפיין חירום להצלת למשפחת כהן מאנ"ש בלוד

בשבועות האחרונים, נקלעה משפחת כהן מקהילת חב"ד בלוד למצב קשה מאוד: אב המשפחה נכנס לכלא לאחר סאגה משפטית מפרכת שגררה אותו ואת משפחתו למערבולת עצומה של כספים ועוגמת נפש שלא ניתן לתאר ● לסיפור המלא >>>
מערכת שטורעם

בשבועות האחרונים, נקלעה משפחת ר' מאיר כהן מקהילת חב"ד בלוד למצב קשה מאוד: אב המשפחה נכנס לכלא לאחר סאגה משפטית מפרכת שגררה אותו ואת משפחתו למערבולת עצומה של כספים ועוגמת נפש שלא ניתן לתאר.

המשפט נמשך 7 שנים ובמהלכן האב הצליח לעמוד בתשלומים הגבוהים של הוצאות המשפט והקנסות שהוטלו עליו בגין אי ניהול ספרים ואף פעל לתיקון הדברים, אך השופט לא התחשב באף טיעון להקלת בעונש וגזר עליו מאסר של שנה וחודשיים וקנס גבוה. מיד בסיומו של חג החירות, נשללה חירותו של אב המשפחה ומפעל חייו, מקווה הגברים בשכונת חב"ד בלוד, לו הקדיש קרוב לשני עשורים במסירות, על אף הקשיים הרבים במטרה לדאוג לרווחת הקהילה - נמצא בסכנה.

מאז נכנס לכלא, הכל נפל על המשפחה בבת אחת. מטה לחמה נשבר וכעת היא עומדת בפני קריסה כלכלית.

כדי שהמשפחה לא תתמוטט ותהפוך לנטל על מוסדות הצדקה - הסטטיסטיקה ממש לא זקוקה למשפחה נוספת שתחיה בעוני ומחסור, קרובי המשפחה וידידיה יצאו בקמפיין לגיוס 1.2 מיליון ש"ח שמטרתם כיסוי החובות שהצטברו והבראת העסק של האב בעזרת הנהלה חדשה כדי להעמיד את המשפחה על הרגליים.

>>> לתרומה אונליין לחצו כאן!

י"ד באייר תשע"ט