ב"ה מוצאי ש"ק, י"ט תמוז תשפ" | 11.07.20
שניאור אייזנבך ייצג את אילת בתחרות הסיפורים

בסוף השבוע התקיים טקס חלוקת תעודות ופרסים לעשרה ילדים שעלו לשלב הגמר בתחרות סיפורים של 'מירוץ הצב"י' פרוייקט ארוך ומתמשך בבתי ספר הממ"ד בישראל שהגיע לסיומו בימים אלו ● מתוך אלפי סיפורים נבחרו מספר ילדים שכתבו סיפורים נבחרים ומי שייצג את אילת בכבוד היה התלמיד שניאור אייזנבך ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
בסוף השבוע התקיים טקס חלוקת תעודות ופרסים לעשרה ילדים שעלו לשלב הגמר בתחרות סיפורים של 'מירוץ הצב"י' פרוייקט ארוך ומתמשך בבתי ספר הממ"ד בישראל שהגיע לסיומו בימים אלו.

מתוך אלפי סיפורים נבחרו מספר ילדים שכתבו סיפורים נבחרים והם הוזמנו לקבל את התעודה ואת השי בטקס רב רושם בבית הספר המקומי של היישוב תלמים בנגב. הטקס נועד עבור תלמידי מחוז דרום בהשתתפות אישי חינוך ובראשם הרב דוד חטואל מנהל המחמ"ד במחוז דרום.

מי שייצג את אילת בכבוד היה התלמיד שניאור אייזנבך שהעפיל לגמר. סיפורו נסב על שליח שהגיע לישוב בערבה כשהוא מתמודד עם משפחתו מול אתגרים קשים. סופו של דבר שהכל התהפך לטובה והשליח הפך להיות הדמות הנערצת בכל האזור כולו.

כאשר נקרא שניאור אייזנבך לקבל את התעודה מידי הרב דוד חטואל הופיע מעל גבי המסך סיכום הסיפור וכה נכתב שם: עם אחד ומאוחד. להיות שליח של הרבי זו שליחות מלווה בחזון. עליך לדבוק במשלח, ללכת לאורו ולנהוג על משנתו בכל יום. הפצת היהדות ביישוב בערבה זו לא משימה פשוטה אך יש שכר גדול בצידה, היות והאחדות ביישוב תזרז את הגאולה.

כל הדוברים בתורם ציינו את הגעתו של שניאור ממרחקים והודו למשפחתו שתמכה בו ולמורה ארנה כהן רכזת השפה של בית הספר חב"ד באילת.
י"ד באייר תשע"ט